~Anahi~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♥♥♥ Anahi Giovanna Puente Portilla ♥♥♥
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ostavila poruku na Uniju 6.4.2009.

Ići dole 
AutorPoruka
TasHa~Admin
Admin
Admin
TasHa~Admin


Broj poruka : 124
Datum upisa : 07.03.2009
Godina : 27

Ostavila poruku na Uniju 6.4.2009. Empty
PočaljiNaslov: Ostavila poruku na Uniju 6.4.2009.   Ostavila poruku na Uniju 6.4.2009. Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 10:33 am

Holaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

amigos!!! los extraño...me hacen tanta falta! estoy trabajando como loca para hacer ese nuestro sueño una realidad.
con la ayuda de un equipo increible q esta ndandome todo su apoyo espero q muy pronto estemos festejando!!! jaaa ....
no se enojen si no entro tan seguido,en verdad estoy todo el tiempo metida en estudios y escribiendo..siiiiiii escribiendo!!!! wowowowwo nunca lo pense!!
solo quiero q sepan q los amo y q aunque a veces la vida nos da momentos muy tristes y pensamos q nada puede ser peor siempre hay una luz,una esperanza y la mia son ustedes.
por eso no me caigo,nada me va a tirar x q se q en algun lugar alguien esta ahi para darme ese abrazo que me hace tanta falta.
los amo con todo mi corazon y espero darles noticias muy pronto!!!
gracias...de corazon gracias x todo!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Holllaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Drugari! tako mi nedostajete! radim kako luda da bi nas san ucinila stvarnoscu! Uz pomoc neverovatne ekipe koja mi pruza svu potrebnu podrsku, ocekujem sa cemo ubrzo slaviti! jajaja
Nemojte se ljutiti ako ne ulazim na forum cesto, u istinu, sve vreme provodim u studiju i pisuci!!!! Wowowowow, nikada nisam mislila haha! Samo zelim da znate da vas volim i da, iako nam zivot da neke tuzne momente i mislimo da nista ne moze biti gore, postoji jedno svetlo, jedna nada, i moja nada ste vi! Zbog toga necu pasti, nista me nece odgurnuti i naterati da se povucem zato sto znam, da negde postoji neko ko bi mi dao zagrljaj koji mi je tako potreban. Volim vas svim svojim srcem i ocekujem da cu uskoro moci da vam dam vise vesti!
Hvala vam...od srca hvala svima!


Izvor : UniVision

Prevod: www.hefca-serbia.com
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi.forumsr.net
 
Ostavila poruku na Uniju 6.4.2009.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sve Uckerove poruke na Uniju (4.3)
» Anahi sa fanovima "Anahi Rocks USA" [01.04.2009]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Anahi~ :: ~Swe o ANAHI~ :: -NoWoStI--
Skoči na: